WhatsApp Üzerinden İletişime Geçin
HAKKIMIZDA BUCROS X LARGE

Bucros XL’ın başlangıç noktası. Kuruluş aşamasında bizi en iyi ifade edeceğini düşündüğümüz, vitrin tasarımları ile başlayan temalı oyun alanlarına uzanan hikayenin geldiği noktayı en iyi anlatan kelimeler.

Sektörde geçirdiğimiz 10 yılın birikimiyle kurduğumuz Bucros XL , Fiberglas Heykel Üretimi, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin gelişmesi ve 3 boyutlu üretime olan talebin artmasıyla vitrin dekorlarının yanında fuar stantları, etkinlik alanları, temalı alanlar ve AVM dekorları üretimine başladık. 3 boyutlu polyester üretimi konusundaki uzmanlığımıza demir ve ahşapla yapılan üretimleri de ekleyerek 1.500 m2 lik kapalı alana sahip atölyemizde faaliyetimizi sürdürüyoruz.

HEYKEL İMALATI

Heykel Sanatı ile Deneyimli Heykeltraşların Zanaatını Son Teknolojiyle Buluşturan BUCROS XL , Firmalara ve Kişiye Özel Tasarladığı Heykelleri Nasıl İmal Ediyor?

HAYALLERİNİZİ, HEYKELE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ.

3 boyutlu modelleme çalışmasının tamamlanmasının ardından, silikon kalıplar alınıyor ve polyester döküm işlemiyle üretim devam ediyor.

Fiberglas kalıplar, açık havada sergilenmeye uygun ölçülerde üretim yapabilmemize ve dış mekan şartlarına uygun, dirençli malzemeleri, heykel sanatı ile birleştirmemize olanak tanıyor. Üretimi tamamlanan heykeller; mekanınıza ışık ve renk katmak üzere, kırılmaz, özel BUCROS XL ambalajları içerisinde, güvenle yola çıkıyor.

TAKİPTE KALIN